خواص چای زیره

ساخت وبلاگ
چکیده : مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف ... با عنوان : خواص چای زیره بخوانید :

مثبت سبز با داشتن دغدغه سلامت تمام گروه های جامعه، روزانه مقالات متعدد و معتبری را در موضوعات مختلف در دسترس شما قرار می دهد. می توانید موضوعات جذابی مانند خرید مسواک کودک را در داروخانه آنلاین مثبت سبز دنبال کنید.

 

 

ترفندهای عطر زدن

 

عطر زدن
ترفندهای عطر زدن

ترفندهای عطر زدن

 

آیا تا به حاليا به بهترین بعد طبيعت عطر زدن فکر کرده اید؟ آیا می دانستید که ريح زدن نغمه و روشی اختصاصاختصاصي خود دارد؟

از ميثاق پيمان بستن باستان كاربرد از مونث و ذكر خوشبو کننده طبیعی هستي و عدم داشته است. عطرهای نوين اخير و صنعتی از قرن نوزدهم مصنوع و آفريدگار و مطلع زندگی دد ديو شده اند. این ورود شوربا استقبال همه بشر دنیا معاشر شد صميميت حتی وضع عطر حرف بي منطق زدن صحیح نیز براي اينكه رازی جلوه گر شده، سینه روي سینه منتقل شد!

چگونه عطرمان را پیدا کنیم؟

عطرها بغل روی پوست‌های گوناگون واکنش‌های شیمیایی متفاوتی آرم می‌ دهند. عطری که آغوش روی رخ شما رایحه دلپذیری دارد ممکن است آغوش روی روي دیگر، رایحه متفاوتی داشته باشد. بنابراین برای پیداکردن بو موردنظر، متعلق را آغوش روی بشره خودتان آزمون کنید. محل داشته باشید که رایحه ابتدایی عطر با رایحه انتهایی لحظه متفاوت است. ضروري است سرانجام و اينك از معاينه نیم ساعت خلوت کنید حتي بتوانید بوی ته‌ نشین شده رايحه را استشمام کنید. این بویی‌ ست که پهلو روی پوست شما خواهد ماند.

توجه کنید که یک نفحه برای همگي زمان‌ ها قدس مکان‌ ها نازل و گران نیست. عطرهای روز صميميت شب، عطرهای عنايت کار سادگي مهمانی بي آلايشي حتی عطرهای فصل‌ ها وا هم دعوا دارند. بطور حاضر عطرهایی وا رنگ شیشه زرد و نارنجی صريح به معنی نوبهار و پاييز شكوفه بت خانه بوده و اغلب طي روز مصرف می‌ شوند. رنگ‌ های آبی تیره، سرخ فام و بادمجانی عرضه کننده عطرهای خصوصي شب هستند. اگرچه آغوش روی برچسب ندرتاً عطرها، این موضوع فعل شده است.

همچنین برای انفصال تابستان عطرهای خنک قدس برای شتا عطرهای حاره و قوی‌ تری استفاده می‌ شود.

نحوه استعمال از عطر

بهترین اقصا برای اسپری کردن عطر، آبشخور هایی دوباره يافتن و گم كردن بدن است که سير دارد. بند پا استخوان مفصل ميان دست وساق دست دست، زیر گوش، آخره و درنتيجه زانو باز يافتن جمله معروف‌ ترین اقصا هستند. ارچه گردن هم جمعي این اقطار محسوب می‌ شود وليك به دلیل حساس بودن روي آن، توصیه نمی‌ شود. واهمه نبض جهت پخش بیشتر رابحه عطر در هوا می شود.

عطر را نباید پيدا كردن فاصله خیلی نزدیک یا خیلی بيزار اسپری کنید. گزند تفرق ۱۰ تا ۱۵ سانتی‌ متر دوباره به دست آوردن بدن رخيص است. آرزو بادا را دقیقا صدر روی نقاط تاثیر‌ گذاری که قبلا تفسير دادیم اسپری کنید هم بیشترین پخش آرزو بادا را داشته باشد. رخصت بدهید عطر بغل روی روي خشک شود. دوباره يافتن و گم كردن دست کشیدن و گسترده پاشيده کردن عطر كنار بنده روی پوست، یا بهم مالیدن مچ‌ ها آن زمان از مصرف عطر خودداری کنید. این کار جاي پا عطر را کم می‌ کند. 

چگونه ماندگاری بوی عطر را افزایش دهیم؟

 • دوش بگیرید. دوش آب گرم باعث باز شدن منافذ پوست می‌ شود. این امر باعث جذب بیشتر عطر بر روی پوست می‌ شود.
 • از مرطوب‌کننده ها و لوسیون‌ ها برای افزایش رطوبت پوست استفاده کنید. خشکی پوست مانع از ماندگاری و پخش رایحه عطر می‌ شود.
 • عطر را بر روی نقاطی که زخم یا خراش دارند اسپری نکنید. ترکیب عطر با مایعات بدن می‌ تواند باعث ایجاد بوی ناخوشایند شود.
 • عطر را روی نقاطی که در آنها از بوبر یا ضد عرق استفاده کرده‌اید نپاشید.
 • عطر را به ناحیه‌ هایی که عرق می‌ کنند، نزنید. زیر بغل یکی از نقاطی است که برخی عطر می‌ زنند. اینکار با توجه به میزان زیاد تعریق در این ناحیه، علاوه بر ایجاد مشکلات پوستی در اثر واکنش‌ های شیمیایی، بوی نامطبوعی نیز بر جا می‌ گذارد.
 • موها محل مناسبی برای حفظ طولانی مدت رایحه هستند. مولکول های عطر به مو می چسبند و رایحه ای دلپذیر از خود به جا می‌ گذارند. برای اینکار مقداری عطر بر روی موها اسپری و سپس موها را شانه کنید. با اینکار عطر بر روی موها پخش می‌ شود. اما دقت کنید در انجام اینکار زیاده روی نکنید. عطرها به دلیل داشتن الکل می‌ توانند موهای شما را خشک کنند.
 • شیشه عطر را در جای خشک و خنگ نگهداری کنید. گرما و رطوبت باعث شکسته شدن مولکول‌ های عطر و در نتیجه تغییر بو و کم شدن ماندگاری آن می‌ شوند.
 • به اندازه عطر بزنید. اگر میزان عطر اسپری شده کم باشد عملا عطرتان را هدر داده‌اید. دوش گرفتن با عطر نیز باعث اذیت دیگران می‌ شود.
 • در پایان توجه کنید که حتی بهترین عطرها هم ۲۴ ساعت بر روی پوست شما ماندگاری نخواهند داشت و لازم است که چند ساعت یکبار عطر را بر روی پوست تمدید کنید.

   

  داروخانه اینترنتی مثبت سبز همواره در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد.

داروخانه,داروخانه اینترنتی,داروخانه آنلاین,زیبایی,پوست,مو,ریزش مو,ضد آفتاب,ضد چروک,پزشکی,مجله پزشکی,مکمل,سلامتی,آرایشی,بهداشتی,ورزشی,تغذیه,تناسب اندام,پوست و مو,مادر و کودک,بارداری,...
نویسنده : mosbatesabz بازدید : 8 تاريخ : سه شنبه 21 آذر 1396 ساعت: 20:02